Spirit Portál - Evidence smluv

Spirit Portál - Evidence smluv

Aplikace umožňuje uchovávat v elektronické podobě smlouvy uzavřené organizací včetně evidence historie změn spravovaných údajů. Zaznamenávány jsou základní parametry smlouvy (datum uzavření, doba platnosti, smluvní strany, evidenční čísla a další) a text smlouvy a případných dodatků je uložen formou příloh. Pokud se smlouva týká nemovitého majetku, jsou informace získávány z údajů katastru nemovitostí včetně možnosti vytvářet mapové náhledy smluvně vázaných nemovitostí.

Způsob evidence smluv je plně přizpůsobován zavedeným postupům zákazníka. Aplikace tak bez nároků na změny postupů usnadňuje vyhledávání spravovaných smluv, které jsou díky přístupu přes webové rozhraní přístupné z kteréhokoliv počítače v doméně organizace. Tím je zvýšena efektivita práce a zjednodušují se správní procesy.

Modulární řešení Spirit Portál umožňuje propojení Evidence smluv s dalšími aplikacemi. Ve spojení s moduly Nemovitý majetekVyjádření k majetku města je možné vytvořit komplexní řešení pro správu majetku a jeho smluvního zajištění.