Katastr nemovitostí

Katastr nemovitostí

 

Tento segment činností je jeden z prvních, kterým se firma při svém vzniku začala zabývat a kterému se stále velmi intenzivně věnuje. Veškeré práce provádějí odborníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří vám jsou schopni vždy dobře poradit a zorientovat se v dané problematice. Provádíme všechny druhy prací pro katastr nemovitostí od drobných zakázek pro fyzické osoby až po velké zákazníky z řad právních subjektů a státních organizací. Samozřejmostí je potom zpracování zakázek v profesionální kvalitě a v krátkých časových termínech.

Co je Katastr nemovitostí?

Katastr je soubor údajů o nemovitostech (budovy, pozemky, byty) v České republice zahrnující jejich soupis a popis a jejich geometrické a polohové určení. Součástí katastru je evidence vlastnických a jiných věcných a dalších práv k těmto nemovitostem podle příslušných právních předpisů.

Konzultace a poradenství

V rámci katastru nemovitostí provádíme veškeré druhy prací. V nejednom případě se jedná o poměrně komplikované věci spojené se správou a vedením katastru, které pro běžného občana nebo organizaci nejsou vždy úplně srozumitelné. V rámci našich služeb proto nabízíme bezplatné poradenství, které vám pomůže se v dané problematice zorientovat a vybrat si přesně tu službu, kterou potřebujete. Můžete se spolehnout, že pracovníci, kteří vám budou nápomocni, jsou skuteční odborníci a budou se maximálně snažit vám dobře poradit. To vám v konečné fázi může ušetřit nemalé finanční prostředky, které byste jinak mohli vydat zbytečně